Bagażówka - Taxi bagażowe

Nasza firma to rozwiązania kompleksowe. Oznacza to, że przeprowadzka wykonywana jest od A do Z. Zajmiemy się pakowaniem dóbr, przygotowaniem i profesjonalnym zabezpieczeniem do przewozu oraz samym przewozem i wypakowaniem.

Poza przeprowadzkami świadczymy również przewozy mienia wielkogabarytowego (pralki, lodówki, meble, kanapy itp.) ze sklepu prosto do domu klienta. Tego typu usługi (często nazywane taxi bagażowym) z reguły nie wymagają od Państwa szczególnych przygotowań, wystarczy telefon do naszej centrali. Poza skrajnie dużym nakładzie zleceń, jedno z naszych aut dojedzie w wyznaczone przez Państwa miejsce w ciągu godziny.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo podczas transportu dobytku. W czasie transportu używamy odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego, a do przenoszenia ciężkich mebli lub innych sprzętów używamy specjalnych pasów. Posiadamy także specjalistyczne samochody typu bagazówka, przeznaczone do przewozu dużych i małych załadunków. Jeżeli zaistnieje taka konieczność, wówczas możemy przygotować nasze samochody do zrealizowania nawet bardzo wymagających zleceń.

Terminowość jest dla nas bardzo ważna. Doskonale wiemy, jak cenny jest Państwa czas, dlatego realizujemy zlecenia na czas i dostosowujemy godziny pracy do Państwa potrzeb. Oczywiście wszystkie ustalane terminy są dla nas zobowiązaniem i gwarantujemy ich dotrzymanie.

Jeżeli macie Państwo jakieś wątpliwości odnośnie oferty przeprowadzek to koniecznie skontaktujcie się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na wszystkie pytania.

BAGAŻÓWKA GDYNIA